تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۰
کد مطلب : ۴۱۰۹۳۲
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای استان:

تعارف نداریم و عقد اخوت با کسی نبسته‌ایم / فضای کهگیلویه و بویراحمد را نباید انتخاباتی کنیم

۱
۰
تعارف نداریم و عقد اخوت با کسی نبسته‌ایم / فضای کهگیلویه و بویراحمد را نباید انتخاباتی کنیم
کبنا ؛«دخالت نمایندگان مجلس در امورات قوه مجریه مسئله‌ای است که گاه و بی گاه رسانه‌ها در سطح کشور و استانی به آن می‌پردازند. به طوریکه شنیده می‌شد حتی برخی نمایندگان برای تغییر سرایدار مدرسه‌ای هم دخالت می‌کنند. در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز بیان می‌شود که در سال‌های گذشته استانداران کهگیلویه و بویراحمد با نمایندگان برای انجام هر پروژه‌ای هماهنگ می‌شدند و حرف شنوی زیادی از سه نماینده استان دارند. حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با شهرداران و اعضای شورای شهرهای اسلامی تلویحاً به این مسائل پاسخ داد و گفت: با هیچ کسی در کهگیلویه و بویراحمد عقد اخوت نبسته‌ایم و برای ما تمامی مردم استان برابر هستند.»
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای استان که امروز (چهارشنبه 19 تیرماه 98) در سالن شماره یک استانداری برگزار شد با تبریک دهه کرامت، اظهارداشت: انتظار می‌رود اعضای شورای شهر برنامه‌ها و وعده‌های خود به مردم را به یاد آوردند و در راستای تحقق آنها تلاش کنند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهرداران نیز برنامه‌های خود را مرور کنند و در راستای اجرایی کردن آنها اقدام کنند، افزود: هیچ سازمانی به تنهایی قادر به رفع تمامی مشکلات نیست و می‌طلبد همه در کنار همدیگر و باهمدلی برای برطرف کردن مشکلات گام بردارند.
http://www.ostan-kb.ir/Portal/picture/?305663/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C
وی با اشاره به اینکه شهرداران باید خلاق باشند و از محل و منابع مختلف نسبت به درآمدزایی برای شهرداری همت کنند، بیان کرد: بعضی مواقع به خاطر ملاحظات قومی و سیاسی دریافت عوارض نادیده گرفته می‌شود.
کلانتری گفت: خدا را ناظر بدانیم و در هرکاری باید نقش خود را ایفا کنیم.
وی ابراز کرد: سازمان برنامه ریزی را موظف کردیم که اعتبارات امسال را براساس شاخص‌های کشوری توزیع کند و کارشناسان ما در این خصوص ارزیابی‌های لازم را انجام دادند.
کلانتری با تاکید بر اینکه باکسی تعارف نداریم، بیان کرد: هرکسی که براساس عدالت رفتار نکند به طور قطع با وی برخورد می‌شود و برای ما تمامی مردم استان از زیلایی گرفته تا دیشموک برابر هستند.
وی تصریح کرد: وظیفه ما خدمت رسانی است و هیچ خط کشی نداریم و در رابطه با اجرای عدالت با هیچ کسی در استان عقد اخوت نبسته‌ایم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف، اسناد را به ما ارائه دهید و بدون اغماض برخورد می‌شود.
وی گفت: انتظار می‌رود سلسله مراتب در پیگیری امور رعایت شود و می‌طلبد مسئولان با اولویت بندی نسبت به رفع مشکلات شهرستان‌ها اقدام کنند.
کلانتری تاکید کرد: اگر به دنبال توسعه هستیم مسائل حاشیه‌ای را باید کنار بگذاریم و از توان و ظرفیت مجمع نمایندگان استان استفاده کنیم و با تعامل و همدلی در کنار یکدیگر برای پیشرفت استان تلاش کنیم.
وی با اشاره به انتخابات اسفندماه، تصریح کرد: اکنون ماه‌ها تا انتخابات زمان داریم و نباید فضا را انتخاباتی کنید.
کلانتری با تاکید بر اینکه به کسی باج نمی‌دهم و باجی نمی‌گیرم، گفت: فرصت‌های طلایی را از دست ندهید و بدور از هرگونه خط کشی برای توسعه استان گام بردارید.
وی در خصوص پست‌های مدیریتی، عنوان کرد: انتخاب مدیران کل در حیطه اختیارات وزرا است و با هماهنگی استاندار نسبت به جابه جایی افراد در این پست‌ها اقدام می‌شود.
http://www.ostan-kb.ir/Portal/picture/?305667/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C
کلانتری ابراز کرد: هرکسی و در هر ارگانی وظیفه خاصی بر عهده دارد که باید براساس قانون به وظایف خود عمل کند.
نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص استخدامی‌ها، عنوان کرد: نظارت بر روند استخدامی‌ها بر عهده سازمان‌های بازرسی است و هرکسی تخلف کند با شدیدترین وجه ممکن با آنها برخورد می‌شود.
وی تاکید کرد: شورای حل اختلاف تا یک ماه آینده تشکیل شود و اگر عضوی بنا برهردلیلی از شرکت در این نشست خودداری کنند نه تنها به مقامات بالا گزارش می‌شود بلکه خواستار انتخاب جایگزین این افراد نیز هستیم.
استاندارکهگیلویه و بویراحمد بااشاره به اینکه در دوره‌ای افتخار خدمت در این استان نصیبم شده است که ۶ سال از عمر دولت گذشته است، بیان کرد: ملاک انتخاب افراد برای انتصاب در پست‌های مدیریتی بعد از شایستگی، پذیرش برنامه‌ها و سیاست‌های دولت و داشتن روحیه خدمتگزاری است.
وی خطاب به شهرداران عنوان کرد: مسائل حفاظتی و ایمنی را در حیطه کاری خود رعایت کنید تا خدایی نکرده شاهد حادثه ناگواری نباشیم.
http://www.ostan-kb.ir/Portal/picture/?305665/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C
کلانتری با تاکید بر اینکه شهرداران و شوراهای ۱۸ گانه استان کهگیلویه و بویراحمد حق دارند که مطالبات مردم را از ما پیگیری کنند، تصریح کرد: قول می‌دهم از تمام تجربه، آبرو و توانم برای توسعه استان استفاده کنم.
وی با بیان اینکه در آینده به شهرهای مختلف استان سفر می‌کنم، گفت: در یک بازه زمانی ۶ ماه این نشست مجدداً برگزار خواهد شد.
کلانتری با تاکید بر اینکه ما هیچ منافعی جز خدمت به مردم نداریم، عنوان کرد: امید است با همدلی و همکاری و بدون حب و بغض برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد گام برداریم.
نام شما

آدرس ايميل شما

سلامت
Iran, Islamic Republic of
دقیقا شما دنبال انتخابات هستی....تمام
سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...
سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

داود احمدي‌نژاد ديگر به منتقد رسمي حلقه نزديک به برادرش تبديل‌شده بود؛ انتقادهاي او ديگر ...
پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

کارشناس اسلحه عنوان مي‌کند 9گلوله شليک شده است. بنده درخواست کردم اين مساله در هيات کارشناسي ...