تاریخ انتشار
شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵
کد مطلب : ۴۱۰۸۲۹
در باب همایش نکوداشت روز قلم گچساران؛

سرنوشت انتخابات «گچساران» دست کیست؟

محمد موسوی زاده
۱۵
۲
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
سرنوشت انتخابات «گچساران» دست کیست؟
کبنا ؛ متن ارسالی: دیروز همایشی به مناسبت نکوداشت روز قلم و با موضوع تنوع قومی در دبیرستان شاهد با محوریت اصلاح طلبان جوان و با همراهی بزرگان اصلاحات بزرگان شد.
هر چند به دلیل آدرس اشتباهی که دبیر همایش در پیج اینستاگرامش گذاشته بود، با تأخیر به همایش رسیدم، اما چیزی را از دست ندادم. چون همایش با تأخیر یک ساعته شروع شد.
اگر در سالن حضور نداشتم و برایم تعریف می‌کردند، هیچ وقت باور نمی‌کردم جوانی که در سال ۹۴ شاید بتوان گفت صدها جلسه با جوانان گچساران و باشت برگزار کرد تا به تاجگردون رأی بدهند، الان پشت تریبون اینطور لب به انتقاد بر علیه تیم تاجگردون گشوده است.
درست است که نامی از تاجگردون در سخنانش نبود، اما تنها اشاره‌ی ایشان به دشمنان دوست نما در بحث کارشکنی‌ها جهت عدم برگزاری همایش یا عدم استقبال از همایش و... کافی بود تا ذهن‌ها به سمت تیم تاجگردون برود.
این که چقدر این حرف صحت دارد، چیزی است که باید گذر زمان مشخص کند، اما اگر این کار واقعاً صورت گرفته، باید هشداری باشد به تاجگردون که ممکن است همین تیم بی تجربه، احساسی و فاقد بینش سیاسی، پاشنه آشیل ایشان در انتخابات آینده شود.
هر چند انتقاداتی به برگزاری همایش وارد بود، مخصوصاً در بحث تأخیر در جلسه که به نظر می‌رسید مشکل از سیستم تصویری سالن بود، اما در کل چه از نظر محتوا و چه شخصیت‌هایی که حضور پیدا کرده بودند، نشان داد جمعی که این افراد را گرد هم جمع آورده است، حرف برای گفتن دارد و چه بسا سرنوشت انتخابات در دستان این تیم باشد که هیچ کس متوجه نشد کی هستند و چند نفرند، اما هر چه بود با این کیفیت محتوا و مهمانان برنامه، قطعاً تیم بزرگ و با برنامه‌ای پشت کار است و باید هم تاجگردون و هم رقیبان تاجگردون از این تیم حساب ببرند.
بعد از نیش‌هایی که دبیر همایش به تاجگردون و تیمش زد و با نام بردن از سید محمد خاتمی، سالن رو مجبور به واکنش کرد، سخنرانی افرادی مثل مختار باطولی که از سردمداران جریان اصلاحات و از بزرگان بویراحمد گرمسیر است و خسرو طاهری که از چپ‌های قدیمی و محبوب ایل قشقایی است، نکته برجسته دیگر این همایش بود و نشان داد که تیم کارشناسی این همایش دقیقاً دست روی نقطه ضعف‌های تاجگردون گذاشته‌اند و نشان دادند که چون از دل تیم تاجگردون بیرون آمده‌اند، از نقطه ضعف‌ها باخبرند و این می‌تواند برای تاجگردون خطرناک باشد.
هر چند شایعاتی قبل از شروع برنامه پخش شده بود که این برنامه در تقابل با برنامه هفته قبل تاجگردون برنامه ریزی شده است، اما شاید به جرات بتوان گفت در بحث سخنرانان و شخصیت‌های حاضر در همایش، دقیقاً مشخص شد که این شایعه صحت داشته است، مخصوصاً آنجا که در همایش تاجگردون اصولگراها صحبت کردن و در این همایش دو تن از اصلاح طلبان قدیمی و محبوب....
حتی جنس صحبت‌ها هم تفاوت داشت و به جرات می‌توان گفت جز محدود همایش‌های با کیفیت و مفید چند سال اخیر بود و تیم برنامه ریز نشان داد که حرف برای گفتن دارد و شاید سرنوشت انتخابات را همین تیم مشخص کند ...
---------------------------------
محمد موسوی زاده
---------------------------------
نام شما

آدرس ايميل شما

علی
Iran, Islamic Republic of
همایش بسیار خوبی بود
Iran, Islamic Republic of
به علت اگاه سازی مردم افت شدیدی در آرائ تاجگردون احساس می شود و زنگ خطر برای ایشان به هر روز بیشتر به گوش میرسد
Iran, Islamic Republic of
حاجی این نویسنده بیکاره میخواد تاجگردون بزارش سرکار
Iran, Islamic Republic of
باسلام.
بطورخلاصه میتوان نتیجه گرفت که جریانی متشکل ازاصلاح طلبان باوی ،ترک وبویراحمد درحال شکل گیریست که ازکاندیدایی اصلاح طلب غیراز تاج گردون حمایت کنند.نمایندگان این جریان به ترتیب (محمدپور-طاهری -باطولی)میباشند.اینکه این جریان موفق بشوتد یانه ،گذرزمان همه چیز رامشخص خواهد کرد.
نویسنده
Iran, Islamic Republic of
تین همایش چه ربطی به قلم داشت.
لطفا به قلم اهانت نکنید.
ماست مالی بود.
جابری
Iran, Islamic Republic of
آرای مخالفان وطرفداران سابق تاجگردون به سمت دکترزینلزاده است والبته تعدادی نیزبه سمت خانم فولادی است.آن چیزکه مشخص می نمود ریزش دوسوم آرای تاجگردون است.مردم بیدارشده اندودیگر فریب وعده های پوچبعضی را نمیخورند
بابویی
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون خوب میداندکه طیف دکترزینلزاده مستقل گوی سبقت راربوده است
Iran, Islamic Republic of
باشت وباشتی وباشت نشین قلبش به عشق تاجگردون می تپد.
Iran, Islamic Republic of
سرنوشت انتخابات دردستان دکترزینلزاده جوان ومستقل است
طرفدار پیشرفت گچساران
Iran, Islamic Republic of
به حول و قوه ی الهی باز هم تاج گردون با اقتدار قبول خواهد شد.انشأالله.
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
هرچه به زمان انتخابات نزدیک می شویم شکست تاجگردون علنی تر و خلوت شدن اطرافش واضحتر مینماید.رقابت بین دکترزینلزاده ودکترفولادی است.تاجگردون انصراف دهدآبرومندانه تراست.خودمن هم دورقبل رای بهش دادم ولی به دلیل بی عدالتی موجوددرشهر وفامیلگرایی ازاوناامیدوجذب نظرات وافکاردکترزینلزاده شدم.تاجگردون بارای مامردم بالارفت خودمان هم پایینش می آوریم چون برخلاف حرفهایش عمل کرد
Iran, Islamic Republic of
تاج و مشاورانش خواب های آشفته ای خواهند دید
Iran, Islamic Republic of
دوتا سخنرانی میکنه ورق رو برمیگردونه.مردم زیادی هنوز باوعده
Iran, Islamic Republic of
بزرگوارانی که دل به وعده های کاندیدهای جدیدمی سپارندسخت دراشتباهند.آخه دکترتاجگردون باآن همه هیمنه وشکوه وشناخت وتوان رامی خواین قیاس کنین با....دقیقا مثل این هست که بدل راباطلاقیاس کنین.یا بچه پیش دبستانی با یه نخبه ی علمی وسیاسی قیاس کنین
همشهری
Iran, Islamic Republic of
سرنوشت انتخابات در دستان مهدی عباسی قرار دارد🏃🏃🏃🏃
پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

کارشناس اسلحه عنوان مي‌کند 9گلوله شليک شده است. بنده درخواست کردم اين مساله در هيات کارشناسي ...
ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

 طرح چهار ماده‌ای ماکرون، هنوز به نتیجه نرسیده، اما شواهد و قراین نشان می‌دهد که احتمال ...
واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

پرونده دیگری که ممکن است مورد توجه قوه قضائیه باشد، پرونده مهدی جهانگیری برادر اسحاق ...