کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

یادداشت|

فیلی نسخه‌ای ضعیف‌تر از احمدی

18 خرداد 1398 ساعت 23:39

مدیریت فیلی بر استان کهگیلویه و بویراحمد چیزی به جز دور باطل و اجحاف آشکار در حق مردم کهگیلویه و بویراحمد نخواهد بود که آزموده را آزمودن خطاست.


متن ارسالی: ظاهراً پایانی بر بازی قام موشک بازی تیم مدیریتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیست و این تیم رزومه ساز این بار بعد از قطعی شدن رفتن احمدی به دنبال سرپرستی فیلی می‌باشند.
  این در حالی است که احمدی خود با هیاهوی زیاد و شعارهای گوش فلک کر کن وارد استان شد که علم اقتصاد خوانده است و اقتصاد محور است اما متاسفانه در تمامی این یک سال و نیم نه تنها عملکرد خاصی از احمدی دیده نشد که کل این مدت استان در بلاتکلیفی ماندن و استعفای احمدی به سر می‌برد.
 این وضع بر همه ثابت کرد که احمدی نه تنها به دنبال مدیریت و خدمت در استان کهگیلویه و بویراحمد نبود که تنها با لابی و رایزنی بدنبال یک روزمه سازی برای خود و تیم همراه اش بود.
حالا نیز بعد از رفتن احمدی صحبت از جانشینی فیلی معاون عمرانی احمدی به جای وی است.
در این بین فیلی که به مانند احمدی در رسانه‌ها از توانایی و مدیریت وی سخن‌ها گفته می‌شد نه تنها عملکرد خاصی نداشته است که گویا این تیم روزمه ساز به دنبال سرپرستی وی است تا جناب فیلی نیز در رزومه خود سابقه استانداری کهیلویه و بویراحمد را داشته باشد!
فیلی به عنوان معاون عمرانی استاندار نه تنها در بخش جاده‌ای پیشرفتی نداشته است که روز به روز شاهد تصادفات وحشتناک در این قتلگاه‌ها هستیم! از کسانی که بدنبال سرپرستی فیلی هستند باید پرسید خروجی کار فیلی در این مدت چه چیزی بوده است. در یکسال گذشته با کوچکترین بارش‌ها نه تنها خیابان‌های شهر یاسوج و سایر شهرهای استان از آب پر می‌شدند که تمامی محورهای مواصلاتی استان و سایر جاده‌های روستایی و ارتباطی مردم با چنان ترافیک و تخریبی روبرو شدن که میزان هزینه‌های تخریب به رقم‌های نجومی رسیده است که سالیان سال باید بودجه عمرانی استان صرف ترمیم و دوبارکاری شود.
در واقع فیلی کارنامه‌ای ندارد که بخواهیم از آن صحبت کنیم حتی یک نکته مثبت نمی‌توان پیدا کرد تا توجیهی برای سرپرستی ایشان در استانداری کهگیلویه بویراحمد باشد گذشته از اینکه به لحاظ اخلاقی آقای احمدی و تیم همراه ایشان بخوبی ثابت کرده‌اند که احترامی برای مردم استان قائل نبوده‌اند و گرنه هر روز شاهد این بی ثباتی در مدیریت این تیم در استان نبودیم و حتی اینکه عملاً اعتباری وجود ندارد که با موفقیت احمدی در جای دیگر فیلی در شرایطی به مراتب حساس‌تر و بدتر استان را به حال خود رها نکند و به دنبال روزمه در جایگاههای بالاتر نباشد!
در پایان باید گفت که مدیریت فیلی بر استان کهگیلویه و بویراحمد چیزی به جز دور باطل و اجحاف آشکار در حق مردم کهگیلویه و بویراحمد نخواهد بود که آزموده را آزمودن خطاست.


کد مطلب: 410195

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/note/410195/فیلی-نسخه-ای-ضعیف-تر-احمدی

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir