تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲
کد مطلب : ۴۱۴۶۷۰
در بازدید از محور ارتباطی یاسوج - اصفهان مطرح شد

تذکر مدیرکل بحران در باره لایروبی رودخانه‌ها برای مقابله با سیل

۰
تذکر مدیرکل بحران در باره لایروبی رودخانه‌ها برای مقابله با سیل
کبنا ؛وحید محمدی‌تبار در بازدید از محور ارتباطی یاسوج_اصفهان گفت:  بر اساس درخواست‌های مردمی مبنی بر خسارات ناشی از سیلاب‌های سال گذشته به دیوارها و دهانه پل‌های منتهی به بشار در پایین دست روستای کریک و احتمال تخریب شالیزارهای این دهستان به بررسی وضعیت پل های درخواستی اهتمام کرد.
وی در بازدید از پل واقع شده در حدفاصل کریک و محور ارتباطی یاسوج-اصفهان که آبراه این روستا به بشار است، ساماندهی آبراهه‌ها و ایمن سازی دهانه پل‌ها را جهت پیشگیری از بروز خطرات احتمالی در مسدود شدن دهانه پل و در نتیجه تخریب دیوارها و نیز شالیزارها را ضروری دانست.
مدیرکل مدیریت بحران، لایه روبی و بازگشایی دهانه پل‌ها و مسیر آبراهه‌های روستایی را یک راهکار اساسی در جلوگیری از سیلاب خواند. که البته ادارات کل راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای و آب منطقه‌ای اقدامات و تلاش های خوبی در این محور دارند و باید به جد ادامه دهند.
محمدی‌تبار با اشاره به اهمیت پل‌های واقع شده در محور ارتباطی یاسوج - اصفهان افزود: ساماندهی پل مورد بازدید جهت تصمیم قانونی در دستور  معاینه و بررسی‌های کارشناسانه از مبادی ذیربط قرار می گیرد و تلاش بر این است با پیش بینی و پیشگیری از طریق لایروبی و ترمیم از بروز هر گونه خسارت احتمالی جلوگیری شود.
این مسوول در پایان افزود: باید دستگاههای متولی اقدامات قانونی لازم را بفوریت در خصوص ساکنان کنار رودخانه ها انجام دهند تا از خطرات جانی احتمالی در هرگونه سیلاب و سیل جلوگیری گردد.
نام شما

آدرس ايميل شما

انفجار شدید بغداد را به لرزه درآورد

انفجار شدید بغداد را به لرزه درآورد

 انفجار شدیدی بغداد پایتخت عراق را بامداد روز جمعه به لرزه در آورد.
(ویدیو) شوخی حسن ریوندی با ستایش در حضور نرگس محمدی!

(ویدیو) شوخی حسن ریوندی با ستایش در حضور نرگس محمدی!

حسن ریوندی در برنامه جدیدش در حضور نرگس محمدی با سریال ستایش ۳ شوخی کرد.
تب‏ داغ ‏جنجال‏ «چن‏دهمسری»

تب‏ داغ ‏جنجال‏ «چن‏دهمسری»

وجود قواعد و قوانین واضح و شفاف و اجرای آن در مقابله با تبلیغ چندهمسری از صداوسیما یا ...
اگر شما نماینده مجلس بودید، به تایید اعتبارنامه تاج‌گردون رای می‌دادید؟
بله
خیر