تاریخ انتشار
شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۴
کد مطلب : ۴۱۹۰۶۶
کبنا خبر می دهد؛

شرکت نفت و گاز گچساران همواره در خط مقدم حل بحران هاست

۰
کبنا ؛
علی جعفری دیزگانی مدیر روابط عمومی شرکت نفت و گاز گچساران در گفت و گو با خبرنگار کبنا گفت: به دستور مهندس هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران ماشین آلات این شرکت در اجرای فاز دوم جاده کمربندی شهرستان گچساران و مشغول به تلاش و فعالیت هستند.
جعفری تصریح کرد: این اقدامات در راستای کنترل ورودی و خروجی شهر و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا است که تا همین امروز نیز ادامه داشته است.
جعفری اظهار کرد: فاز دوم کمربندی گچساران نیز به طول هشت کیلومتر از پشت فرودگاه گچساران تا جاده روستای سراب‌نیز است که با اتمام این پروژه، عبور و مرور ماشین‌های سنگین از سطح شهر گچساران حذف شده و به جاده کمربندی انتقال می‌یابد.
جعفری ابراز کرد: شرکت نفت و گاز گچساران همواره در امور مختلف شهری و در بحران های مختلف از جمله سیل بهار سال گذشته، تمام توان خود را برای رفع مشکلات و خدمت به مردم عزیز گچساران بکار برده است.
شایان ذکر است؛ ظفری شهردار دوگنبدان امروز در واکنشی اینستاگرامی از مشکلات فاز دوم جاده کمربندی ابراز گلایه کرده و با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت مدیریت شهری، از برخی دستگاه های اجرایی از جمله شرکت نفت، راهداری، بنیاد مسکن،  پیمانکاران راهسازی و مالکین دستگاههای راهسازی خواستار کمک جهادی برای اتمام پروژه شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند
Iran, Islamic Republic of
خوبه زحمتش برای شرکت نفت بعد از اتمام کار هم مصادره و سندش هم به نان تاجگردون
همشهری
Iran, Islamic Republic of
امیدوارم شرکت نفت گچساران نیز مانند شرکت گاز عسلویه که در رفع مشکلات استان بوشهر نهایت تلاش را دارند به شهر گچساران و مردم عزیز گچساران خدمت رسانی لازم را انجام دهند
امام خمینی(ره) و حل چالش تاریخی دین و دولت

امام خمینی(ره) و حل چالش تاریخی دین و دولت

به‌طور کلی، امام خمینی(ره) به‌عنوان تجسم عینی یک مکتب، با حرکت در راستای ضرورت‌های اعتقادی-...
کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

شامگاه یکشنبه (۱۰ فروردین) و در حالیکه شاهد بارش شدید باران و تگرگ در شیراز بودیم، شماری ...
نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

صلواتی با بیان اینکه کرونا هیچ دارویی ندارد و مردم از مصرف بی‌رویه آنتی‌بیوتیک‌ها برای ...