تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱
کد مطلب : ۴۱۰۹۴۲

درد دل شورای اسلامی روستای مارین/با حداقل امکانات بعد از سه روز آتش مهار شد

۰
کبنا ؛شورای اسلامی روستای مارین بویراحمد گرمسیر در خصوص آتش سوزی مراتع مشجر وجنگلهای این منطقه اطلاعیه ای به همراه پیام تشکر صادر کرد.

آتش سوزی درمراتع و جنگلهای وکوههای صعب العبور روستای مارین عصر روز ۱۶ تیر شعله ور شد. عملیات اطفاء حریق در ساعات اولیه شروع آتش سوزی توسط مردم بومی آغاز شد ولی به دلیل کم بود نیروی انسانی و وسایل و لوازمات و همچنین بالگردبه کندی صورت میگرفت و فقط توسط افرادبومی و باحداقل امکانات  عصرروز ۱۸تیر آتش مهار شد.
اما این بلای طبیعی باعث رفاقت و صمیمیت و ایثار و شناخت بعضی از افراد بی تفاوت گردید و نشان داد زمانی که با هم هستیم کارهای سخت را به نتیجه می رسانیم و هیچ نیروی قادر به توقف ما نخواهد شد .

آنچه مایه تاسف است مساحت فراوانی از مراتع ، انبوهی از درختان بلوط، بن ، زالزاک ،  وباغات و حیات جانوری زیادی به دلیل سهل انگاری یک یا چند نفر از بین رفت و خسارت جبران ناپذیری به طبیعت بکر این دیار وارد شد .

 از همه عزیزانی که با حضور فعالانه خود بی دریغ و دلسوزانه در راه نجات طبیعت جانفشانی کردندوازحضور فیزیکی همه مردان وزنان وجوانان غیور دیارمان وهمچنین تعدادمعدودی از نیروهای محیط زیست ومنابع طبیعی ومدیریت بحران استان وسایرنهادهاوهمچنین کسانی که باپیگیری و ردیابی وپیامهای دلگرم کننده خودباعث تقویت روحیه حاضرین درمحل گردیدند کمال تقدیروتشکر بعمل می آید باشد که خداوند منان یاریگر حضورسبزتان باشد و از خداوند متعال توفیق روز افزون برایتان مسئلت داریم.

ازطرف شورای اسلامی ودهیاری ومردم روستای مارین
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
درود خداوند بر مسیولین دلسوز و، زحمتکش و خدمتگذارمردم
روستای دیل وماری ومردم دو روستا
Iran, Islamic Republic of
انصافعا و خدا شاهد است اگر در طول سه نوبت اتش سوزی اقای بهزادی ریس شورای دیل نبود امکان نداشت که خاموش شود چون واقعا مدیریت کرد مسولین نیز میدانند الحق برای خدا کار میکرد چون با این که مریض بود شاه کار کرد خداوند شفاعش دهد انشاااه
ترامپ، احمدی‌نژاد را در توئیتر فالو کرده است؟

ترامپ، احمدی‌نژاد را در توئیتر فالو کرده است؟

احمدی‌نژاد روز جمعه در مصاحبه تلفنی خود با روزنامه نیویورک‌تایمز خواستار گفتگو برای حل ...
ژیمناستیک برای کودکان؛ خوب یا بد؟

ژیمناستیک برای کودکان؛ خوب یا بد؟

ژیمناستیک برای کودکان مفید بوده، اما والدین باید به این نکته توجه کنند که سن، جنسیت و ...
آلمانی ایرانی‌تبار برنده جایزه ۱۰ میلیون دلاری قهرمانی جهانی پوکر شد

آلمانی ایرانی‌تبار برنده جایزه ۱۰ میلیون دلاری قهرمانی جهانی پوکر شد

حسین انسان، آلمانی ایرانی‌تبار با مقهور کرد حریفان خود از ایتالیا و کانادا مقام نخست ...