تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۸
کد مطلب : ۴۰۹۶۲۱
توسط مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران؛

کتابخانه و سینما سیار چهارسو رونمایی شد

۰
کبنا ؛
مدیرخدمات این شرکت بعد از ظهر امروز(دو شنبه) در مراسم رونمایی از این اتوبوس فرهنگی اظهار کرد: هدف از انجام این کار امانت و هدیه دادن کتاب، ترویج کتابخوانی، ایجاد ایستگاه مشاوره در راستای پاسخگویی به مسائل فرهنگی و برقراری ارتباط هرچه بیشتر با نسل جوان امروز است.
علی کردلو با اشاره به متفاوت بودن دراین اتوبوس افزود: این اتوبوس با حضور در تاسیسات نفتی دور از مرکز، قابلیت پخش فیلم و در راستای مسولیت اجتماعی با درخواست می تواند در روستاها و مدارس عشایری به صورت رایگان حضور پیدا کرده و پخش فیلم، ایستگاه قصه گویی و نقاشی برپا کند.
وی با اشاره به اضافه شدن بخش نمایش فیلم به این اتوبوس تصریح کرد: با توجه به حضور جوانان و خانواده ها درساعات عصر دربیرون از منزل درتلاش برای استفاده از این فرصت برای نمایش فیلمهای موضوعی و مفهومی برای مردم هستیم.
مهندس کردلو خاطرنشان کرد: اولویت اول درانجام این کار رونق کتاب و کتابخوانی و توجه بیشتر مردم به مطالعه بود اما به روز کردن آن و استفاده از سیستم های نرم افزاری از برنامه های آینده ماست.
مدیرخدمات شرکت نفت گفت: با توجه به از رده خارج بودن این اتوبوس کلیه تعمیرات لازم توسط پرسنل سازمان انجام و هزینه آماده سازی افزون بر۳۰۰ میلیون ریال انجام شد.
وی افزود: مدیریت خدمات و امورفرهنگی آمادگی خود را برای مشارکت مردم و دیگر گروه های مذهبی در راستای انجام هرگونه کار فرهنگی اعلام می کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
با تشکر از جانب آقای عوض زاده عزیز واقعا گل کاشتی
جانباز
Iran, Islamic Republic of
درود بر جانباز توانا ابوطالب عوض زاده واقعا با همت تو امور فرهنگی به جایگاه اصلی خود بر خواهد گشت آفرین بر افکار بزرگ تو
نو گرا
Iran, Islamic Republic of
درود بر مرد بی ادعا و دوست داشتنی ابو طالب عزیزم
راز و رمز روزهای بورسی تهران

راز و رمز روزهای بورسی تهران

بورس تهران بار دیگر برپایه چرخه‌های تاریخی در وضعیت رونق قرارگرفته است، بنابراین طراحی ...
۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

۵ دلیل؛ چرا افراد سختکوش همیشه موفق نیستند؟

همیشه سختکوشی و موفقیت به یکی معنا نیستند. مهم نیست چقدر کار ما سخت باشد یا چند ساعت ...
۵ عادت مخرب برای مغز

۵ عادت مخرب برای مغز

آسیب‌دیدن مغز می‌تواند زندگی انسان را با تغییرات بزرگی مواجه کند. در شرایطی که برخی عادات ...